Graafika
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Graafika

You are not connected. Please login or register

Viitik youtube kanal

+3
HM
bHulleT.w
Viitik
7 posters

Mine lehele : Previous  1, 2

Go down  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

26Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Esm Nov 21, 2011 8:20 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Kld we tee mulle selline background youtubesse: Musta ja helerohelisega ! :) Ja nimi: EstTownMember

https://graafika.forum.co.ee

27Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Esm Nov 21, 2011 9:01 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

bHulleT.w kirjutas:Kld we tee mulle selline background youtubesse: Musta ja helerohelisega ! :) Ja nimi: EstTownMember
Kui aega on siis teen ära aga mitte sama sugust :P

28Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Esm Nov 21, 2011 9:37 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Tegin ära :)
Viitik youtube kanal - Page 2 Esttownmember

Ja minu soovituslikud sätted
Viitik youtube kanal - Page 2 Satted

29Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Esm Nov 21, 2011 10:46 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Niisama igavusest tehtud diamond youtube bg, mitte kõige parema kvaliteediga. Ütle mis arvad ? :)
Viitik youtube kanal - Page 2 Diamond_Youtube_layout

Ja äkki ütled mida tahaksid järgmisena näha ? :P

30Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Teis Nov 22, 2011 5:36 am

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Ilus töö !

https://graafika.forum.co.ee

31Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Kolm Nov 23, 2011 3:46 pm

FewTech

FewTech

arvad oled pro ??? oki mu yt on TheGreenGreenGreeny

32Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Kolm Nov 23, 2011 4:49 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

FewTech kirjutas:arvad oled pro ??? oki mu yt on TheGreenGreenGreeny
Kas ütlesin et olen pro ? Su profiili pildi ja signatuuri järgi küll ei ütleks et see sinu yt on :D

33Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Kolm Nov 23, 2011 4:54 pm

bHulleT.w

bHulleT.w
Administraator
Administraator

Palun ärge OT siin.

https://graafika.forum.co.ee

34Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Reede Nov 25, 2011 5:00 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Tegin uue yt bg endale ja mõtlesin siis juba ka lindistada tegemist. :)

35Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Reede Nov 25, 2011 5:37 pm

Wheelie

Wheelie

Nice.. vb oleks võind nati kiiremaks panna video? korraks tundus naq oleks tavaline..
Mix ps3-e kasutad?

ja Thnx nende yt bg asjade eest ;)

36Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Reede Nov 25, 2011 5:53 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Wheelie kirjutas:Nice.. vb oleks võind nati kiiremaks panna video? korraks tundus naq oleks tavaline..
Mix ps3-e kasutad?

ja Thnx nende yt bg asjade eest ;)

Ma arvan et oleks liiga kiire jäänud, ja ps3 olen algusest peale kasutanud ja ei ole vajalikuks pidanud et uut tõmmata :) Jaa võta heaks :)

37Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Laup Nov 26, 2011 9:37 pm

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Ja veel üks bg ja selle annan ära tasuta! :)



Ja üks 3D töölaua taust :)
Viitik youtube kanal - Page 2 Huh0001

38Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Laup Nov 26, 2011 11:56 pm

Wheelie

Wheelie

Nice järiest rohkem hakkavad meeldima :)

ära maha löö, et koguaeg küsin, sest ise alles hakkasin kasutama cinema 4d-d, aga kas sealt saab otse ps-i ka panna pildi vms?

39Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Püh Nov 27, 2011 10:51 am

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Wheelie kirjutas:Nice järiest rohkem hakkavad meeldima :)

ära maha löö, et koguaeg küsin, sest ise alles hakkasin kasutama cinema 4d-d, aga kas sealt saab otse ps-i ka panna pildi vms?
Nagu otse panna ei saa aga saad salvestada psd failina aga mina tavaliselt salvestan lihtsalt transparent ja kogu moos :)

40Viitik youtube kanal - Page 2 Empty Re: Viitik youtube kanal Teis Nov 29, 2011 1:45 am

Viitik

Viitik
Joonistaja
Joonistaja

Sain siis endale lõpuks korraliku ja töötava Adobe after effectsi, ning viskasin ka esimese proovi youtubi üles, kindlasti vajan harjutamist veel. :)

Sponsored content



Tagasi üles  Teade [Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : Previous  1, 2

Similar topics

-

» Youtube kastid

Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele